Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drelów: Muzycy się zbuntowali, zdrapali reklamę gminy z bębenka

Utworzony przez gada, 18 maja 2011 r. o 18:21
mam wrazenie że ten konflikt, to nie polityczny ale ekonomiczny - pieniądze idą na wspieranie polityków wstępujących do PO (tzn tworzenie dla nich bardzo wysoko płatnych stanowisk, do spraw zbędnych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gada napisał:
mam wrazenie że ten konflikt, to nie polityczny ale ekonomiczny - pieniądze idą na wspieranie polityków wstępujących do PO (tzn tworzenie dla nich bardzo wysoko płatnych stanowisk, do spraw zbędnych)
Panowie Orkiestra mam pytanie czy na listku koniczyny można coś wygrać? Mam także dla Was ostrzeżenie trzymajcie się z daleka od polityki, nawet tej gminnej, bo Was tam wydrelują w tym Drelowie, a na koniec ostatnie soki wycisną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Panowie Orkiestra mam pytanie czy na listku koniczyny można coś wygrać? Mam także dla Was ostrzeżenie trzymajcie się z daleka od polityki, nawet tej gminnej, bo Was tam wydrelują w tym Drelowie, a na koniec ostatnie soki wycisną.
Marek,no to jak tam w końcu w tym Drehlowie było? bo w tytule piszesz że "zdrapali reklamę" ale potem że tylko "jeden z muzyków całkowicie usunął z instrumentu reklamę gminy."Jak było naprawdę? napisz bo q... nie zasnę dzisiaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tą zacną kapelę chciał usłyszeć jak graja repertuar kombi na skórze z kaszanki, folii z parówki z masarnii WŁODZIMIERZ w Fitopałkach, oraz liściu rabarbaru i pestce z dynii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwszenko napisał:
Ja bym tą zacną kapelę chciał usłyszeć jak graja repertuar kombi na skórze z kaszanki, folii z parówki z masarnii WŁODZIMIERZ w Fitopałkach, oraz liściu rabarbaru i pestce z dynii.
Siwszenko nie łapiesz dowcipu ja się zapytuję czy można coś ugrać na listku koniczyny no i niech będzie na pestce z arbuza? Podkreślam listek koniczyny i arbuz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
[b][i]Siwszenko nie łapiesz dowcipu ja się zapytuję czy ...
Pawlak,nie mówi się "zapytuję" lecz "zapytowywuję".Nie uczyli w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełwan napisał:
Pawlak,nie mówi się "zapytuję" lecz "zapytowywuję".Nie uczyli w szkole?
Bełwanie uczyli mnie w szkole ale jeszcze przed reformą i wiem że nie pisze się Bełwan tylko snowman. Skont siem takie bełwany biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja slyszalem ze gral na denkach od sloikow po ogorkach kiszonych a takze na osciach od sledzia.sluchy chodza takze ze podobno gral na zebach swini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krol dywanow napisał:
ja slyszalem ze gral na denkach od sloikow po ogorkach kiszonych a takze na osciach od sledzia.sluchy chodza takze ze podobno gral na zebach swini
Po małosolnych czy korniszonach? Świnia była WBA czy miejscowa ze złotymi zębami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krol dywanow napisał:
ja slyszalem ze gral na denkach od sloikow po ogorkach kiszonych a takze na osciach od sledzia.sluchy chodza takze ze podobno gral na zebach swini
Królu,no pięknie napisałeś,o mało nie pekłem ze śmiechu! a przepraszam że spytam fachowca:ja mam w kuferku zęby krowy.czy na nich też da sie cuś zagrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełwan napisał:
Królu,no pięknie napisałeś,o mało nie pekłem ze śmiechu! a przepraszam że spytam fachowca:ja mam w kuferku zęby krowy.czy na nich też da sie cuś zagrać?
Górne siekacze krowie na nich możesz najwyżej zagrać piosenkę: jechał chłop przez pole koło mu skrzypiało, chciał je naoliwić kuśkę mu urwało, oj Dana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Górne siekacze krowie na nich możesz najwyżej zagrać piosenkę: jechał chłop przez pole koło mu skrzypiało, chciał je naoliwić kuśkę mu urwało, oj Dana.
GRATULACJE Pawlak, Twój osiemsetny post! A jaki merytoryczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka sekund spoznienia i 802. Ech ten Pawlak, ma dzis jakis klawiaturotok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Kilka sekund spoznienia i 802. Ech ten Pawlak, ma dzis jakis klawiaturotok.
Nie mam biegunkę myślową, a wszystko to po to by trochę humoru wprowadzić do naszego smutnego życia, przecież to czytacie i odpisujecie. Klawiaturotok to jakiś neologizm to kim jesteś z zawodu, tak pytam z ciekawości, bo jak na razie ustaliliśmy że nie ruskim agentem.
Ostatnio edytowany 18 maja 2011 r. o 23:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Górne siekacze krowie na nich możesz najwyżej zagrać piosenkę: jechał chłop przez pole koło mu skrzypiało, chciał je naoliwić kuśkę mu urwało, oj Dana.
Pawlak, no spróbowałem ale wyszło mi tak: jechał chłop przez pole we łbie mu szumiało wywrócił się na bok "O,ja to pierd***le!" oj da Dana Dana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, tu jest problem. Wyksztalcony by zostac urzednikiem, jednakze obrzydzeniem mnie napelnila mysl sleczenia w jakiejs biurowej kanciapie, bedac cale zycie meską biurwą, lypiąc niezyczliwym okiem na petentow i wspolpracownikow. Zycie napisalo mi inny scenariusz. Czy lepszy? Sam nie wiem. Jaki? Nieistotne, by tym sie dzielic i zdradzac czesc samego siebie innym, siedzac przed slepym okiem monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Ha, tu jest problem. Wyksztalcony by zostac urzednikiem, jednakze obrzydzeniem mnie napelnila mysl sleczenia w jakiejs biurowej kanciapie, bedac cale zycie meską biurwą, lypiąc niezyczliwym okiem na petentow i wspolpracownikow. Zycie napisalo mi inny scenariusz. Czy lepszy? Sam nie wiem. Jaki? Nieistotne, by tym sie dzielic i zdradzac czesc samego siebie innym, siedzac przed slepym okiem monitora.
Nie używasz ogonków w polskich literach czyżbyś popierał politykę Donka (ta o wzroście zatrudnienia) i przebywał na emigracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, popieram ZUS. Szkoda czasu po prostu. A ty czy sie Pawlak trudzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Nie, popieram ZUS. Szkoda czasu po prostu. A ty czy sie Pawlak trudzisz?
Trudzisz czy trudnisz to duża różnica? Widzisz nie używasz polskich liter, aktywność twoja przypada na późne godziny nocne (inna strefa czasowa?), czy to nie jest zastanawiające. Ja powoli się żegnam jutro kolejny dzień pracy. Duży Bełwanie i tak wiedziałem że to ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba zmusisz mnie do rejestracji, raz sadzisz, ze jestem kobieta, mylisz mnie z belzebubem a teraz z belwanem. nie podpisywalem sie tymi nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...